Paletový management

Nabízíme komplexní program pro správu palet

Výkup a prodej palet (EURO palety, standardní palety)

Jste distribuční centrum nebo máte na starost logistiku skladů? Nebo jen jednoduše přijímáte více palet než používáte? Ať už máte přebytek nebo nedostatek palet, pomůžeme Vám snížit celkový náklad tzv. „otáčením palet“, což povede k ziskovému profitu Vaší společnosti.

Poskytujeme:

Kontaktujte nás ještě dnes o nezávaznou předběžnou kalkulaci!

Třídění palet

Nabízíme třídící službu palet, kterou lze aplikovat několika způsoby. Tato služba je velmi často využívána společnostmi, které buď potřebují oddělit pronájem palety pro návrat, či potřebují palety pro opakované použití v rámci svých distribučních center. Pokud máte problém se skladovací kapacitou, Vaše palety rádi uskladníme v našich prostorách. Třídění zajistíme jak ve Vaší firmě, tak i v našem areálu.

Opravy palet

Nemusíte neustále kupovat a prodávat Vaše palety, pomůžeme Vám staré opravit s garancí poskytnutí nových za výměnu. Ušetříme Vám tak zbytečně vysoké náklady a čas. Poškozené palety si u Vás vyzvedneme a obratem nahradíme paletami novými. Tímto zaručíme hladký a ničím nerušený chod Vaší firmy.

Půjčovna palet

Půjčíme Vám palety nové, či použité opravené nejvyšší možné kvality. Tímto Vám přispějeme k výrazným úsporám nákladů a zvýšení efektivity v celém dodavatelském řetězci.